Обстріли окупантів: 6 областей частково без електропостачання

Обстріли окупантів: 6 областей частково без електропостачання

Станом на 10 травня ворог продовжує обстрілювати енергетичну інфраструктуру, без світла залишається частина споживачів у шести областях.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

Ворог продовжує нищити цивільну енергетичну інфраструктуру України. Зокрема, вчора під час артилерійського обстрілу було пошкоджено одну з будівель АТ «Харківобленерго» в області. Загиблих і постраждалих серед персоналу немає. Рятувальники та представники підприємства ведуть обстеження, аби визначити обсяг пошкоджень, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що без світла залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Водночас енергетики, попри складну безпекову ситуацію, продовжують роботи з відновлення енергопостачання. За добу в Україні вдалося повернути світло для 8 тисяч споживачів. Більшість із них – це абоненти у Запорізькій та Донецькій областях. Енергетична система працює стабільно, без обмежень потужності, – додали в Міненерго.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: окупанти завдали 43 авіаційні удари по Україні

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Підсумки дня: "залізний купол" для України, повернення на окуповані території, розбудова ППО Підсумки дня: "залізний купол" для України, повернення на окуповані території, розбудова ППО
Найголовніші події дня вже у нашому зведенні.
Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя
Нещодавно український відеоблогер-мільйонник Іван Рудський, більш відомий під псевдонімом "Івангай", дав інтерв'ю відомому російському журналісту Юрію Дудю. Однак, він вирізав важливий меседж, де блогер розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-української війни.
Loading...
Load next