У Харкові остаточно розібрали постамент пам’ятника Пушкіну

У центрі Харкова комунальники остаточно розібрали постамент, який залишався на місці пам’ятника російському поету Олександру Пушкіну.
Про це повідомили у Харківській міськраді.
Робітники Харківзеленбуду розібрали постамент пам'ятника Олександру Пушкіну на площі Поезії, ‒ йдеться у повідомленні.
Зазначається, що після демонтажу фахівці працюють над благоустроєм території.
Нагадаємо, МОН змінило умови вступу для бакалаврів, магістрів та аспірантів
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Під час воєнного стану не всі українські пенсіонери можуть безперешкодно виїжджати за кордон, адже для колишніх військових, правоохоронців та інших військовозобов’язаних можуть діяти окремі обмеження.

Львів'янка Ксенія Лугиня здобула корону конкурсу Miss Europe Continental Pageant 2026 у Барселоні, обійшовши учасниць із 35 країн. Її виступ став символом сили та гідності української жінки, а сама переможниця наголосила: «Корона йде до України. Я змогла».

Законопроєкт пропонує встановити кримінальну відповідальність за незаконне утримання громадян під час проведення мобілізаційних заходів
Loading...
Load next 

