У Києві на стадіоні стався вибух: є постраждалий

У Києві на стадіоні стався вибух: є постраждалий

У Солом’янському районі Києва на стадіоні стався вибух – постраждав 17-річний хлопець, правоохоронці встановлюють обставини інциденту.

Про це повідомило Головне управління Національної поліції у місті Києві.

У момент вибуху підліток перебував на території стадіону. Медики діагностували в нього гостру реакцію на стрес.

Встановлено, що причиною вибуху стала детонація страйкбольної гранати. Заходи з викриття особи, котра задіяла вибуховий пристрій, тривають. Правоохоронці вирішують питання щодо правової кваліфікації події.

Нагадаємо, Маємо готуватися, що світла може не бути взагалі: Федоров про зиму в Запорізькій області

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Переплутав команди: коментатор "Динамо" радів голу "Шахтаря" (відео) Переплутав команди: коментатор "Динамо" радів голу "Шахтаря" (відео)
Під час трансляції поєдинку на ютуб-каналі Динамо стався курйозний інцидент.
Loading...
Load next