У Києві троє людей померли в квартирі через увімкнений генератор

У Києві троє людей померли в квартирі через увімкнений генератор
У Києві правоохоронці з’ясовують обставини трагічної загибелі трьох членів однієї родини, які померли внаслідок отруєння чадним газом у власній квартирі

Фото: depositphotos

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Києві.

Жертвами стали 30-річна жінка та її батьки — 61-річна мати і 63-річний батько.

Про зникнення киянки до поліції звернулися родичі. Під час перевірки з’ясувалося, що напередодні жінка приїхала в гості до батьків у Деснянський район столиці та залишилася у них ночувати.

Коли правоохоронці прибули за місцем проживання родини, у квартирі вони виявили тіла трьох осіб без ознак життя. Під час огляду приміщення встановили, що на балконі працював генератор, під’єднаний до газового балона, а двері з балкона до кімнати були відчинені.

Згідно з висновками судово-медичної експертизи, причиною смерті стало отруєння чадним газом.

За фактом трагедії відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з додатковою правовою кваліфікацією — нещасний випадок. Наразі слідчі встановлюють усі обставини та деталі події.

До слова, суд обрав запобіжний захід 14-річному хлопцю, якого підозрюють у замаху на вбивство вчительки та однокласника в одній зі шкіл Оболонського району Києва

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
У київському ТРЦ чоловік упав з п’ятого поверху та загинув У київському ТРЦ чоловік упав з п’ятого поверху та загинув
Поліція з’ясовує обставини загибелі чоловіка
У Києві 22-річний хлопець випав з 11 поверху, тікаючи від нападника-росіянина У Києві 22-річний хлопець випав з 11 поверху, тікаючи від нападника-росіянина
Від отриманих травм він помер до приїзду медиків
У Львівській області в житловому будинку виявили мертвими подружжя У Львівській області в житловому будинку виявили мертвими подружжя
У приватному будинку на Львівщині померло двоє літніх людей
Loading...
Load next