Коригував удари по Запоріжжю: агент рф отримає 15 років тюрми

Коригував удари по Запоріжжю: агент рф отримає 15 років тюрми
Чоловік встановлював приховані камери для передачі даних ворогу

Фото: depositphotos

Суд засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна агента фсб, який коригував ракетно-бомбові удари росії по Запоріжжю та встановлював приховані відеокамери для збору розвідданих.

Як повідомила Служба безпеки України, засуджений наводив удари по місту та його околицях, передаючи ворогу інформацію про місця дислокації особового складу і техніки Сил оборони.

Для збору даних агент встановлював замасковані відеокамери вздовж автодоріг. Пристрої мали функцію віддаленого доступу, що дозволяло російським спецслужбам отримувати онлайн-зображення.

Правоохоронці затримали чоловіка у жовтні 2023 року в Запоріжжі. Його схопили на місці, коли він перевіряв одну з відеопасток через втрату зв’язку.

За даними слідства, зрадником виявився 51-річний місцевий житель, який переховувався від мобілізації. Він сам запропонував допомогу росії через проросійські телеграм-канали, після чого його завербували співробітники фсб.

Під час обшуку у фігуранта вилучили телефон із доказами співпраці з ворогом, а також ще одну камеру, яку він планував встановити.

Суд визнав чоловіка винним у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Вирок уже набрав законної сили.

До слова, мільярдер Баффет одним реченням пояснив, як виховати хороших дітей.       

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Агент рф намагався влаштуватися  до СБУ Агент рф намагався влаштуватися до СБУ
Засуджений брав участь у бойових діях проти сил АТО у 2014–2016 роках
СБУ викрила ймовірного агента ФСБ, який готував замахи в Одесі СБУ викрила ймовірного агента ФСБ, який готував замахи в Одесі
Підозрюваний, за даними слідства, зберігав зброю та виконував завдання російських спецслужб
Коригувала удари по Слов’янську: агентці рф 15 років ув’язнення Коригувала удари по Слов’янську: агентці рф 15 років ув’язнення
Жінка збирала координати для атак на українських військових
Loading...
Load next