Санду відвідає Україну на річницю Чорнобиля та проведе переговори із Зеленським

Фото: depositphotos
Президентка Молдови Мая Санду здійснить візит до України з нагоди 40-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Про це повідомляє її допис у Facebook.
Санду зазначила, що відвідає Київ для переговорів із президентом України Володимиром Зеленським. Також у програмі візиту — поїздка до Чорнобиля, де вона вшанує пам’ять постраждалих унаслідок катастрофи.
Президентка наголосила, що трагедія на ЧАЕС продемонструвала світу відсутність кордонів для подібних катастроф.
“Арка, зведена над забрудненим реактором, є доказом того, що країни можуть робити надзвичайні речі, коли діють разом. Сьогодні нам потрібні така сама єдність і рішучість – щоб захистити мир у Європі. Місце Республіки Молдова – поруч із тими, хто обирає будувати, а не руйнувати”, – написала вона.
До слова, 40 років після аварії на ЧАЕС: нове укриття втратило герметичність після удару РФ.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





