Цілили у критичне обладнання: під ранок ворожі дрони атакували об’єкти "Нафтогазу"

Під ранок 9 грудня російські окупанти здійснили атаку на об’єкти газової інфраструктури Групи Нафтогаз. Внаслідок удару зафіксовано пошкодження обладнання
Фото: ШІ
Про це повідомляє пресслужба Групи.
Ціль — газопостачання
За даними компанії, ворог свідомо намагався знищити техніку, необхідну для стабільної роботи системи.
Ворог цілив у критично важливе обладнання, від якого залежить безперебійне газопостачання для українців. На щастя, постраждалих немає. Водночас зафіксовано пошкодження, — йдеться у повідомленні.
Ліквідація наслідків
Фахівці компанії спільно з оперативними службами вже працюють на місцях влучань. Робиться все можливе для якнайшвидшого відновлення роботи пошкоджених об’єктів.
До слова, у Чебоксарах заявили про атаку дронів і вибухи в місті.
Кольц Максим - pravdatutnews.com
Читайте також

На окупованій Росією частині Донбасу стався масштабний блекаут: близько 65% споживачів залишилися без електроенергії

У ніч на 11 грудня російські окупаційні війська завдали удару по Кременчуцькому району Полтавської області. Внаслідок ворожої атаки спалахнули пожежі
Рекомендовані

Після початку сезону відпочинку на воді безпечність місць купання регулярно перевіряють фахівці територіальних лабораторій центрів контролю та профілактики хвороб.

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».
Loading...
Load next 