Нічна атака на Дніпропетровщину: у Дніпрі горіла будівля, під Нікополем – поранені

Нічна атака на Дніпропетровщину: у Дніпрі горіла будівля, під Нікополем – поранені
У ніч на 13 грудня російські окупаційні війська масовано атакували Дніпропетровську область. Під ворожим вогнем опинилися обласний центр та Нікопольський район

Фото: ШІ 

Про це повідомив керівник Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко.

Постраждалі на Нікопольщині

Найскладніша ситуація зафіксована у Нікопольському районі, який ворог накривав артилерією та атакував FPV-дронами. Гучно було у райцентрі, а також у Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.

Внаслідок обстрілів постраждали двоє чоловіків віком 43 та 67 років.

В останнього множинні уламкові поранення та термічні опіки. Його стан лікарі оцінюють як важкий. Обидва місцеві залишаються у медзакладі, — зазначив Гайваненко.

Також у районі понівечено дві машини (одна з них горіла) та зачепило лінію електропередач.

Удар по Дніпру

Після опівночі ворог скерував безпілотник на Дніпро. Внаслідок атаки виникла пожежа у будівлі, яка не експлуатується. Вогонь також знищив та пошкодив автівки. На щастя, в обласному центрі минулося без постраждалих.

До слова, внаслідок атаки РФ Херсон та частина області залишилися без світла.

Кольц Максим - pravdatutnews.com

Читайте також
Атака дронів на Кривий Ріг: четверо поранених, пошкоджено будинки та заклад культури Атака дронів на Кривий Ріг: четверо поранених, пошкоджено будинки та заклад культури
Унаслідок російської атаки безпілотниками на Кривий Ріг постраждали цивільні мешканці, у місті виникли пожежі. Загалом поранення отримали четверо людей
Атака на Дніпропетровщину: 1 людина загинула, 1 поранена, горіли підприємства та будинки Атака на Дніпропетровщину: 1 людина загинула, 1 поранена, горіли підприємства та будинки
У ніч на 15 листопада російська окупаційна армія завдала масованих ударів по Дніпру та області. Внаслідок атак загинув чоловік, ще один – отримав поранення
Дніпро в жалобі: кількість постраждалих від удару балістикою зросла до 45, четверо загиблих Дніпро в жалобі: кількість постраждалих від удару балістикою зросла до 45, четверо загиблих
У вівторок, 2 грудня, Дніпро оголосив день жалоби за жертвами вчорашньої ракетної атаки. Кількість постраждалих від удару російської балістики, завданого 1 грудня, зросла до 45 людей
Loading...
Load next