Дрони атакували нафтобази та НПЗ у кількох регіонах Росії: спалахнули пожежі

Дрони атакували нафтобази та НПЗ у кількох регіонах Росії: спалахнули пожежі
У ніч на 14 грудня дрони атакували об’єкти паливно-енергетичної інфраструктури в кількох регіонах Росії

Фото: depositphotos

Зокрема, зафіксовано атаку на нафтобазу в місті Урюпінськ Волгоградської області, а також, за повідомленнями російських соцмереж, по нафтопереробних заводах у Ярославлі та Краснодарському краї і по Смоленській ГРЕС.

Про ймовірну атаку на НПЗ в Урюпінську російські Telegram-канали повідомляли ще до опівночі за київським часом. Згодом губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров підтвердив удар по нафтобазі, зазначивши, що внаслідок падіння уламків безпілотника виникла пожежа.

За його словами, через загоряння розпочато евакуацію мешканців будинків, розташованих поблизу нафтобази.

Водночас російські пабліки повідомили про повторну атаку на нафтопереробний завод ПАТ «Славнефть-ЯНОС» у Ярославлі. Також надходила інформація про вибухи в районі Афіпського НПЗ у Краснодарському краї та пошкодження житлових будинків поблизу підприємства.

Крім того, в соцмережах з’явилися повідомлення про можливу атаку безпілотників на Смоленську ГРЕС.

У Міністерстві оборони РФ заявили, що в ніч на 14 грудня російська протиповітряна оборона нібито знешкодила 141 «український безпілотник». За твердженням відомства, найбільше дронів було збито над Брянською областю, ще 32 — над тимчасово окупованим Кримом.

Також у МО РФ повідомили про перехоплення безпілотників над Краснодарським краєм, Тульською, Калузькою, Курською, Рязанською, Ростовською, Ленінградською, Псковською, Новгородською областями та в Московському регіоні.

До слова, росіяни просунулися поблизу трьох населених пунктів на Донеччині, - DeepState

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Нічна атака БПЛА: у порту Темрюк загорілися резервуари з нафтопродуктами Нічна атака БПЛА: у порту Темрюк загорілися резервуари з нафтопродуктами
У ніч на 25 грудня безпілотні літальні апарати завдали удару по порту Темрюк у Краснодарському краї РФ
Дрони атакували НПЗ у Туапсе: спалахнула масштабна пожежа, оголошено евакуацію Дрони атакували НПЗ у Туапсе: спалахнула масштабна пожежа, оголошено евакуацію
У ніч на 28 квітня безпілотники атакували об’єкти паливної інфраструктури в російському місті Туапсе Краснодарського краю
Дрони атакували Москву: там горить найбільший НПЗ міста Дрони атакували Москву: там горить найбільший НПЗ міста
Об’єкт розташований приблизно за 15 кілометрів від Кремля
Loading...
Load next