Росіяни атакували автобус у центрі Нікополя: є постраждалі

Росіяни атакували автобус у центрі Нікополя: є постраждалі
Російські війська зранку здійснили атаку дроном по маршрутному автобусу в Нікополі на Дніпропетровщині

Фото: ДСНС

Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.

За попередньою інформацією, удару завдали FPV-дроном по міському автобусу в центрі міста. У момент атаки транспорт саме під’їжджав до зупинки — пасажири перебували як у салоні, так і на вулиці.

Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа наголосив, що обстріл не був випадковим і назвав його цілеспрямованим ударом по цивільному населенню.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що на місце події оперативно прибули рятувальні служби. Спільно з медиками їм вдалося деблокувати та врятувати сімох постраждалих.

До слова, впродовж 6 квітня окупанти завдали 788 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
У Херсоні дрон рф вдарив по маршрутці: 7 постраждалих У Херсоні дрон рф вдарив по маршрутці: 7 постраждалих
Удар завдали вранці 3 квітня, постраждалих госпіталізували
На Сумщині дрон влучив у цивільне авто: загинув чоловік На Сумщині дрон влучив у цивільне авто: загинув чоловік
37-річний постраждалий помер під час евакуації; влада попереджає про небезпеку в прикордонних громадах
Росія атакувала Дніпропетровщину: загинула людина, серед поранених — дитина Росія атакувала Дніпропетровщину: загинула людина, серед поранених — дитина
Сили протиповітряної оборони збили над областю два ворожі безпілотники
Loading...
Load next