Вперше повітряна тривога у рф розтягнулась за 2000 км від кордону України

Вперше повітряна тривога у рф розтягнулась за 2000 км від кордону України
Сигнал тривоги оголошували у 18 регіонах росії, а в 18 аеропортах тимчасово вводили обмеження на польоти

Фото: Скриншот / Google Maps

У ніч на 5 травня у росії вперше оголосили ракетну небезпеку за 2 тисячі кілометрів від кордону з Україною — у Ханти-Мансійському автономному окрузі — Югри.

Про режим ракетної небезпеки повідомив місцевий губернатор Руслан Кухарук.

Місцеві мешканці повідомляли, що не чули звуків повітряної тривоги. Натомість мобільні оператори надсилали СМС-сповіщення, однак їх отримали не всі.

За даними Astra, у ніч на 5 травня сигнал тривоги оголошували у 18 регіонах росії, а в 18 аеропортах тимчасово вводили обмеження на польоти.

Загалом ракетні попередження зачепили ще 16 регіонів: Астраханську, Брянську, Калузьку, Курганську, Нижегородську, Оренбурзьку, Орловську, Свердловську, Тульську області, місто Пенза, Пермський край, Башкортостан, Мордовію, Татарстан та Удмуртію.

Внаслідок атаки у Чебоксарах (Чуваська область) лунали вибухи. З кадрів місцевих очевидців Astra робить висновок, що ракета уразила оборонне підприємство «ВНИИР-Прогресс».

До слова, Зеленський пожартував про дрони над Кремлем.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

 

Читайте також
Атака дронів на Росію: 98 БпЛА збито, аеропорти у п'яти містах закривали Атака дронів на Росію: 98 БпЛА збито, аеропорти у п'яти містах закривали
У ніч на 1 листопада в Росії повідомили про атаку безпілотників, унаслідок якої п'ять великих аеропортів тимчасово припиняли роботу. Міністерство оборони РФ заявило про збиття 98 БпЛА над дев'ятьма областями
У Росії вибухи: дрони влучили по стратегічному заводу «Ставролен» У Росії вибухи: дрони влучили по стратегічному заводу «Ставролен»
У Ставропольському краї зафіксували вибухи та пожежу на підприємстві, що належить компанії «Лукойл»
Російські безпілотники атакували Сумщину: є пошкодження Російські безпілотники атакували Сумщину: є пошкодження
У ніч на 30 травня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по Шосткинській громаді Сумської області
Loading...
Load next