У Бєлгороді після ракетної атаки залишилися без тепла 80 тисяч людей

У Бєлгороді після ракетної атаки залишилися без тепла 80 тисяч людей
Після ракетної атаки у російському Бєлгороді та його околицях без теплопостачання залишилися близько 80 тисяч споживачів

Фото: Pexels

Про це вранці у неділю, 8 лютого, повідомив так званий губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков у Телеграмі.

За його словами, ситуація залишається складною: попри героїчні зусилля енергетиків, відновлення комунікацій відбувається повільно. «Дуже багато поривів – явних або таких, що проявляються лише під час підключення до мережі, – призводять до замикань. Тоді енергетики змушені починати роботу знову», – зазначив Гладков.

За його оцінками, крім 80 тисяч людей без тепла, близько 3 тисяч залишаються без газу, а приблизно 1 тисяча – без електроенергії. Для допомоги населенню влада відкрила додаткові пункти обігріву.

У самому Белгороді на сьогодні прогнозують мороз від -4 до -16 градусів.

До слова, російські урядовці попереджають володимира путіна про ризик масштабної економічної кризи у найближчі місяці.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
У Бєлгороді та навколишніх районах зникло світло після удару по підстанції "Луч" У Бєлгороді та навколишніх районах зникло світло після удару по підстанції "Луч"
Пізніше з’явилися повідомлення, що в окремих частинах Бєлгорода подачу електроенергії поступово відновлюють
Росія відправила партію газу до Китаю попри санкції Росія відправила партію газу до Китаю попри санкції
Газові постачання з РФ до Китаю зросли на 14% за три місяці.
Польща наприкінці грудня опинилася за крок від масштабного блекауту через атаку РФ Польща наприкінці грудня опинилася за крок від масштабного блекауту через атаку РФ
Наприкінці грудня Польща була на межі масштабного відключення електроенергії внаслідок російської атаки на енергетичну інфраструктуру
Loading...
Load next