Найближче оточення путіна: в Україні заарештували активи “Моршинської”, які належать російському олігарху

Найближче оточення путіна: в Україні заарештували активи “Моршинської”, які належать російському олігарху

В Україні суд заарештував 53,4 мільйона гривень активів "Моршинської", які належать російському олігарху Михайлу Фрідману. Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки.

Фрідман разом з партнерами Пьотром Авеном та Германом Ханом володіє компанією IDS Group Ukraine, яка є дочірнім підприємством міжнародної групи IDS Borjomi International. Власники намагалися уникнути санкцій та націоналізації й планували вилучити власні активи за фіктивними угодами через кіпрські компанії.

IDS Group Ukraine є імпортером мінеральної води "Боржомі" в Україні й представлена брендами "Моршинська" та "Миргородська". У 2021 році вартість цієї компанії оцінювали приблизно у 10 мільярдів гривень. 

Зазначимо, що російсько-ізраїльський підприємець Михайло Фрідман народився у Львові. З 2011 року Михайло Фрідман проводить у Львові щорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest. Олігарха та його партнера Петра Авена вважають членами найближчого оточення російського диктатора володимира путіна.

Своєю чергою у маріпольському порту, який зараз захопили російські окупанти, залишилося багато металопродукції, яка належить компанії "Метінвест", росія краде цю продукцію і вивозить на свою територію, розповів генеральний директор "Запоріжсталі" Олександр Мироненко. Про це 13 червня повідомили у пресслужбі "Метінвесту".

У Маріуполі знаходиться дуже багато нашої продукції. І зараз відбувається крадіжка цієї продукції росіянами та вивезення її до російської федерації, – наголосив Мироненко. – Юристи компанії "Метінвест" розглядають можливості, як притягнути до відповідальності тих, хто просто банально краде метал. Але це свідчить, що росіяни не здатні щось створювати, а тільки грабувати, убивати.

Нагадаємо, раніше Зеленський ввів санкції проти путіна та пєскова.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

 

Читайте також
Федоров розповів, на що витратили гроші, які українці зібрали через «Дію» Федоров розповів, на що витратили гроші, які українці зібрали через «Дію»
Українці через «Дію» зібрали понад 300 млн гривень для ЗСУ.
Світова організація торгівлі: війна росії проти України може знизити зростання світової економіки на 1,3% Світова організація торгівлі: війна росії проти України може знизити зростання світової економіки на 1,3%
На глобальному рівні це може у довгостроковій перспективі скоротити ВВП приблизно на 5 відсотків.
Loading...
Load next