Російські окупанти потерпають від ЗСУ на Харківщині і не можуть захопити навіть одне село (аудіо)

Російські окупанти потерпають від ЗСУ на Харківщині і не можуть захопити навіть одне село (аудіо)

Російські окупанти потерпають від ЗСУ на Харківщині і не можуть захопити навіть одне село. Повідомляє пресслужба СБУ.

Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ.

В Ізюмі пацанів так ганяли, вуй, що вони всі «скінчилися». Їх пішохідним мостом ганяли без танків, без БМП... і просто так бігали туди. Збігають, піз*и отримають і назад вдадуться, - розповідає окупант своїй дружині.

Він скаржиться, що рашисти не можуть піти в наступ, бо в них мало людей. Тож їм не під силу захопити навіть одне село:

Ми не можемо село взяти одне, на*уй. Поїхали – піз*и отримали, 20 людей вбило, 100 поранених.

Нагадаємо, що російсько-українська війна: ЗСУ знову відбили спробу наступу росіян на Вуглегірську ТЕС (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Loading...
Load next