Укрзалізниця запустила додатковий потяг «Київ – Львів»

Укрзалізниця запустила додатковий потяг «Київ – Львів»

На найбільш гарячу дату місяця – 23 березня – Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Інтерсіті+ №777/778 «Київ – Львів».

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Він вирушатиме з Києва о 6:50 та прибуватиме до Львова о 13:07.

У зворотному напрямку, зі Львова, поїзд відправлятиметься в той же день о 13:45 та прибуватиме до Києва о 20:04.

Нагадаємо, Ексглава Мінфіну США збирає інвесторів для купівлі TikTok

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next