У Дніпрі завершили розбирати завали багатоповерхівки, в яку влучила російська ракета

Рятувальники завершили розбирати завали багатоповерхового будинку у Дніпрі, в який 28 червня влучила російська ракета.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Рятувальники завершили розбирати завали багатоповерхівки у Дніпрі, яку ворог потрощив понад тиждень тому, - зазначив Лисак.
За його словами, під час робіт було вивезено майже 2000 тонн будівельного сміття. Також відомо, що троє постраждалих унаслідок атаки досі перебувають у лікарні.
Нагадаємо, Британська розвідка: рф блокує VPN, щоб обмежити доступ росіян до незалежних і міжнародних ЗМІ
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next 

