Після удару по геріатричному пансіонату в Сумах пацієнтів евакуювали у безпечні місця

Після удару по геріатричному пансіонату в Сумах пацієнтів евакуювали у безпечні місця

У Сумах пацієнти геріатричного пансіонату, по якому вдарили напередодні росіяни, евакуйовані у безпечні місця, пораненим надають допомогу в лікарнях міста.

Про це Сумської ОВА повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Пацієнти геріатричного пансіонату, по якому росіяни вчора здійснили авіаудар, евакуйовані в безпечні місця. Пораненим надається медична допомога. Вони знаходяться в лікарнях міста Суми, наразі загрози їх життю немає, - повідомив він.

Також Артюх зазначив, що частина пацієнтів пансіонату розміщена у спеціально підготовлених закладах у Сумській області.

Цей процес наразі продовжується, область працює, щоб влаштувати усіх пацієнтів геріатричного пансіонату у закладах, де їм буде надаватися весь комплекс необхідних послуг, - сказав він.

Нагадаємо, Міноборони допустило до постачання у ЗСУ унікальний всюдихід-амфібію «ТАХА»

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
РФ завдала п’ять ударів по Сумщині: міномети і дрони атакували прикордонну громаду РФ завдала п’ять ударів по Сумщині: міномети і дрони атакували прикордонну громаду
У ніч на 9 січня російські війська п’ять разів обстріляли Великописарівську громаду на Сумщині
У Костянтинівці після російських атак постраждали рятувальники, поліціянти та голова МВА У Костянтинівці після російських атак постраждали рятувальники, поліціянти та голова МВА
17 лютого в Костянтинівці російські дрони атакували рятувальників, доставляючи воду, а потім евакуаційну команду
Loading...
Load next