Британська розвідка: російське командування формує штурмові групи з поранених військових

Британська розвідка виявила тенденцію серед російських військ, пов'язану з поверненням поранених солдатів на фронт в Україні, навіть якщо їхні травми ще не загоїлися.
Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.
Ймовірно, поранені російські військовослужбовці з неповністю вилікуваними ранами, в тому числі на милицях, повертаються до бойових завдань. Зокрема, 20-та загальновійськова армія Росії сформувала штурмові групи з поранених, які здатні ходити, і направила їх у бій.
Це рішення може бути частиною стратегії російського командування, яке прагне зберегти особовий склад, який міг би опинитися в переповнених медичних установах, що не в змозі надати всім необхідне лікування.
Згідно з інформацією від Генерального штабу ЗСУ, Росія втратила приблизно 830 тисяч солдатів з початку війни, з яких більше 400 тисяч потребували лікування в госпіталях, віддалених від лінії фронту.
Поранені солдати ймовірно повертаються до своїх підрозділів після дострокового виписування з медичних закладів під тиском командування
Це зменшує навантаження на перевантажену військово-медичну систему та збільшує можливості підрозділів відстежувати та використовувати поранених військовослужбовців для виконання оперативних завдань. Відсутність належної медичної допомоги у віддалених від лінії фронту закладах зумовлює необхідність перенесення адміністративного та медичного тягаря назад у військові частини, - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, Зеленський: переговори про Україну без України — небезпечні для всіх
Юлія Педюк - pravdatutnews.com





