У Маріуполі спалахнула російська база — мерія

У Маріуполі спалахнула російська база — мерія
Радник мера висловив подяку за "наводку" двом кавказцям

Кілька днів тому українські партизани підпалили базу росіян у Маріуполі. Згоріли декілька транспортних засобів, повідомив напередодні радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

З його слів, це сталося ще 23 березня,  і зараз  можна вже про це розповісти.

Наші партизани спалили базу-стоянку росіян в районі Правий берег. За "наводку" можемо подякувати двом кавказським "блогерам-інстаграмщикам", які виклали місцерозташування бази та деталі, з яких було зрозуміло, що охороняється вона погано, - написав Андрющенко.

Унаслідок загоряння вдалося знищити декілька авто та запас зброї загарбників.

Дякуємо нашим друзям OSINTам від AlexS та довбодятлам з числа росіян. Давайте знімати більше - настав час палати - зазначив радник.
 

Нагадаємо, UNITED24 засудила толерування російської культури постером із персонажкою, що підмітає руїни Маріупольського драмтеатру

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У Маріупольському районі зафіксовано удар по базі окупантів — Андрющенко У Маріупольському районі зафіксовано удар по базі окупантів — Андрющенко
У ніч на 18 квітня в тимчасово окупованому селищі Нікольське Маріупольського району було уражено одну з баз російських окупантів
Партизани знищили кадирівське авто в тимчасово окупованому Маріуполі Партизани знищили кадирівське авто в тимчасово окупованому Маріуполі
У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області українське підпілля провело успішну диверсійну операцію проти кадировських силовиків
У Маріуполі підірвали авто з представником ФСБ – українська розвідка розкрила деталі У Маріуполі підірвали авто з представником ФСБ – українська розвідка розкрила деталі
У тимчасово окупованому Маріуполі стався вибух автомобіля, яким користувався представник російської ФСБ
Loading...
Load next