Росіяни атакували Харківщину дронами: 8 постраждалих

У селах Васищеве та Есхар на Харківщині через удар російських БпЛА постраждали вісім людей, зокрема 4-річна дівчинка
Фото: t.me/synegubov
Унаслідок атаки російських дронів на Харківщині постраждали восьмеро людей, серед яких — чотирирічна дитина.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
За його словами, у селі Васищеве Харківського району постраждали 51-річний, 43-річний та 59-річний чоловіки. А також 4-річна дівчинка, яка отримала гостру реакцію на стрес.
У селі Есхар Чугуївського району внаслідок обстрілу постраждали 63-річний і 80-річний чоловіки, та 63-річна і 71-річна жінки.
Нагадаємо, окупанти атакували підприємство на Кіровоградщині: троє травмованих
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Внаслідок атак спалахнули приватні будинки в Чугуєві та Балаклії, є поранені

Серед постраждалих — 1,5-річний хлопчик, у якого діагностували гостру реакцію на стрес

11 жовтня, ввечері, російська армія здійснила удар за допомогою безпілотників по місту Чугуїв на Харківщині.
Рекомендовані

Під час воєнного стану не всі українські пенсіонери можуть безперешкодно виїжджати за кордон, адже для колишніх військових, правоохоронців та інших військовозобов’язаних можуть діяти окремі обмеження.

Львів'янка Ксенія Лугиня здобула корону конкурсу Miss Europe Continental Pageant 2026 у Барселоні, обійшовши учасниць із 35 країн. Її виступ став символом сили та гідності української жінки, а сама переможниця наголосила: «Корона йде до України. Я змогла».

Законопроєкт пропонує встановити кримінальну відповідальність за незаконне утримання громадян під час проведення мобілізаційних заходів
Loading...
Load next