Росія облаштувала майданчик для запуску дронів біля кордону з Україною

У Брянській області Росії, неподалік українського кордону, збудували нову базу для дронів
Фото: Maxar
У Брянській області Російської Федерації, всього за 35 кілометрів від українського кордону, збудовано нову базу для запуску дронів.
Про це повідомив OSINT-аналітик Бреді Афрік у соцмережі Х.
За його словами, ще у липні на цьому місці було звичайне поле, однак зараз там облаштовано пусковий майданчик. Афрік також опублікував відео, яке фіксує процес будівництва.
До слова, у ніч на 19 вересня Київ зазнав чергової атаки дронів: у Соломʼянському районі стався вибух, а в Шевченківському уламки безпілотника пошкодили тролейбусну мережу.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

Уночі 13 серпня українські Сили оборони завдали удару по низці важливих об’єктів російської інфраструктури, зокрема по нафтоперекачувальній станції «Унєча» в Брянській області РФ

У ніч проти 18 липня безпілотники атакували одразу дев’ять регіонів Росії, включаючи Московську, Брянську, Орловську та Нижньогородську області
Рекомендовані

Власники квартир, будинків та іншої нерухомості, право власності на яку було оформлено до 1 січня 2013 року, можуть навіть не підозрювати, що інформації про їхнє майно немає у сучасному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.
Loading...
Load next 