Росіяни масовано атакували шахту ДТЕК на Дніпропетровщині: під землею перебували майже 200 гірників

Це вже четвертий масштабний обстріл вугільних підприємств компанії за останні два місяці
Фото: ДТЕК
Російські війська здійснили масштабну атаку по шахті енергетичної компанії ДТЕК у Дніпропетровській області. У момент удару під землею працювали 192 шахтарі.
Про це повідомили у відомстві.
Напередодні старту опалювального сезону ворог знову вдарив по українській енергетиці. Під час атаки під землею перебувало 192 співробітника шахти. Триває евакуація наших колег на поверхню, — зазначили у компанії.
До слова, протягом минулої доби російські війська атакували 17 населених пунктів Запорізької області, завдавши 667 ударів різними видами озброєння.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

У ДТЕК зазначили, що жоден працівник не постраждав

Упродовж 8 травня російські війська продовжували обстрілювати Запорізьку область, використовуючи дрони та артилерію

У ніч на 30 жовтня росіяни знову атакували теплоелектростанції ДТЕК в різних регіонах України
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next