Гаррі Стайлз анонсував новий альбом після чотирирічної павзи

Фото: depositphotos
Новий альбом Гаррі Стайлза Kiss All the Time. Disco, Occasionally стане першим релізом артиста за чотири роки. Платівка вийде 6 березня і складатиметься з 12 треків. Виконавчим продюсером проєкту знову виступив Кід Гарпун, який співпрацює зі Стайлзом від початку його сольної кар’єри.
Про це пише AP.
Попередній альбом співака Harry’s House (2022) отримав схвальні відгуки критиків і здобув головну нагороду «Греммі» за альбом року у 2023-му. Видання Associated Press відзначало широту стилю та емоційний діапазон цієї роботи.
Разом з анонсом Стайлз опублікував в Instagram обкладинку нового альбому, на якій він зображений у нічному міському просторі під диско-кулею. Альбом уже доступний для попереднього замовлення та став першим проєктом артиста після смерті його колишнього колеги по One Direction Ліама Пейна 2024 року.
До слова, Хуліо Іглесіас заперечив звинувачення у сексуальному насильстві.
Юрій Маркевич - pravdatutnews.com





