76-річна супермодель Твіггі пояснила, як зберігає форму для обкладинок глянцю

Cупермодель на обкладинці глянцю - скріншот
Зірка відповіла на всі ці питання в інтерв'ю журналу Defined.
"Я не фанатичка, але я завжди займалася якимось видом фізичної активності. Останні 20 років це пілатес - я на нього молюся", - поділилася Твіггі.
"Я добре харчуюсь. Я вірю в те, що ви є тим, що ви їсте. Багато зелених овочів, лосось, органічне, де є така змога. І чорний шоколад - я була дуже щаслива, коли прочитала, що він корисний!", - зазначила вона.
На пенсію Твіггі не збирається, ба більше, вона не вважає, що це в принципі хороша ідея.
"Якщо ви перестаєте займатися однією роботою, беріться за інший інтерес. Мені пощастило, бо я люблю те, що я роблю - моделінг, дизайн, акторство, спів", - зізналася вона.
Також Лоусон пояснила, чому вона завжди віддавала перевагу брюкам, а не сукням.
"Коли я була дуже юна, в мене не було дівчачої фігури. Я почувалася некомфортно в сексі сукнях. Це просто не моє. Мені подобалися мініспідниці з чоботами - більш прикольно. Зараз, у моєму віці я б не носила мініспідниці, але брючні костюми - дивовижні, коли надягаєш їх із прекрасним топом або шкіряною курткою. Так мені значно комфортніше, ніж начепити сукню", - запевнила вона.
Також Твіггі поділилася своїм принципом ставлення до людей, якого намагається дотримуватися все своє життя.
"Набагато краще бути до людей дружньою, бо і вони тоді дружні у відповідь. Я можу бути сильною та суворою, якщо мені треба, але я не хочу жити своє життя сердитою і ниючою. Життя надто коротке", - наголосила вона.
Як відомо, нещодавно Твіггі попозувала для нового кампейну Burberry.
Юрій Никорак - pravdatutnews.com





