В Японії створили нове об’єднане командування для посилення обороноздатності

В Японії створили нове об’єднане командування для посилення обороноздатності
Японія створила нове об’єднане командування Сил самооборони для покращення координації між військовими підрозділами

В Японії почало функціонувати нове командування Сил самооборони (SDF), яке спрямоване на покращення координації між сухопутними, морськими та повітряними силами країни.

Про це повідомляє Kyodo News.

Об'єднане оперативне командування SDF було створене в рамках оборонної модернізації з метою тіснішої взаємодії з військовими США.

Штаб нового командування розташований у Міністерстві оборони Японії в Токіо та налічує близько 240 співробітників. Очолив структуру генерал Кенічіро Нагумо.

Створення цього органу є частиною ширших зусиль Японії, спрямованих на посилення обороноздатності через загострення ситуації в регіоні, зокрема зростання загроз з боку Китаю та Північної Кореї.

Наша країна стикається з найскладнішим безпековим середовищем за усю післявоєнну епоху, – заявив міністр оборони Японії Ген Накатані під час офіційної церемонії відкриття командування.

Раніше найвище військове керівництво SDF одночасно відповідало за координацію між видами військ та надавало рекомендації міністру оборони. Нове командування дозволить начальнику Об'єднаного штабу більше зосередитися на стратегічному плануванні та консультаціях, тоді як централізоване управління всіма підрозділами сухопутних, морських і повітряних сил забезпечить оперативніше ухвалення рішень та покращить ефективність спільних військових операцій.

Нагадаємо, Японія надасть Україні грант в розмірі $58 млн на відбудову

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Японія підняла винищувачі через спільне патрулювання російських і китайських літаків у Тихому океані Японія підняла винищувачі через спільне патрулювання російських і китайських літаків у Тихому океані
Японські Сили самооборони підняли винищувачі після того, як у повітряному просторі поблизу країни зафіксували спільний політ російських та китайських військових літаків
Японія запроваджує нові санкції проти Росії та її союзників Японія запроваджує нові санкції проти Росії та її союзників
Уряд Японії оголосив додаткові санкції проти 33 організацій та 12 фізичних осіб, а також наклав обмеження на експорт 335 товарів до Росії
Китай звинуватив Японію в провокативній розвідці над Східнокитайським морем Китай звинуватив Японію в провокативній розвідці над Східнокитайським морем
Міністерство оборони Китаю заявило про небезпечне зближення японських літаків до китайських військових під час розвідувальних місій, що створює ризики інцидентів у повітрі
Loading...
Load next