Міноборони розповіло, коли почнуть нараховувати підвищені виплати військовим

Фото: depositphotos
В Україні з 1 червня запровадили оновлені правила нарахування мотиваційних виплат і бонусів для військовослужбовців. Перші кошти за новою системою захисники отримають уже в липні.
Як повідомили в Міністерстві оборони, право на ці доплати мають усі військові, які виконують бойові завдання. Додаткові виплати отримають як мобілізовані, так і військовослужбовці зі старими або новими контрактами.
Гроші за червень військовослужбовці отримають до 20 липня разом із основною зарплатою. За таким самим принципом — до 20 числа наступного місяця — також виплачуватимуть бонуси за перебування в полоні та за знищення техніки противника.
Усі нарахування та бонуси здійснюватимуться на підставі офіційного наказу командира військової частини, який видається за підсумками минулого місяця. Цей механізм повністю аналогічний до того, за яким зараз виплачують стандартні бойові винагороди.
До слова, розповіли, які категорії військових першими звільнятимуть від служби у 2026 році.
Каріна Савка - pravdatutnews.com





