«Ще один удар – і він би заснув»: тренер оцінив перемогу Усика над Верховеном

Фото: pexels
Тренер і боксерський експерт Гері Логан поділився думками про перемогу Олександра Усика над нідерландським кікбоксером Ріко Верховеном.
Про це повідомляє Sky Sports.
Логан вважає, що можливий реванш із Верховеном був би простішим для українського чемпіона. За його словами, після першого бою Усик уже краще розуміє стиль суперника та зможе ефективніше підготуватися до повторної зустрічі.
Водночас тренер не вважає реванш першочерговим варіантом для Усика. На його думку, Верховену варто провести бої з іншими представниками надважкої ваги, аби підтвердити свій рівень у професійному боксі.
«"Якщо у них буде реванш, уся інформація вже завантажена Усиком. Якщо Верховен справді хоче легітимізувати себе як супертяж, то нехай проведе бій із якимось іншим провідним бійцем дивізіону, а Усик, якщо він збирається продовжувати, має дати шанс дуже й дуже терплячому Кабаєлу.
Олександру більше нічого доводити. Він досяг усього. Його спадщина не була заплямована виступом проти Верховена. Це не завдало жодної шкоди його спадщині. Нічого вже не повернути. Ноги Ріко підкосились. Ще один удар – і він би заснув», – зазначив Логан.
Експерт також вважає, що Усик має дати шанс обов’язковому претенденту на титул WBC Агіту Кабаєлу, якщо вирішить продовжувати кар’єру.
Говорячи про завершення бою, Логан заявив, що Верховен був у важкому стані після нокдауну та серії ударів у 11-му раунді.
Логан наголосив, що складний поєдинок із Верховеном не зашкодив спадщині Усика. На його думку, українець уже досяг у боксі всього, що міг довести.
До слова, математик, який вгадав трьох останніх чемпіонів світу, спрогнозував переможця ЧС-2026.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





