SpaceX втратила понад 200 супутників Starlink за 2 місяці

Мережа супутників Starlink втратила понад двісті апаратів на низькій навколоземній орбіті з середини липня. Це перший випадок, коли компанія SpaceX втратила таку значну кількість супутників за короткий проміжок часу.
Про це повідомляє Wccftech.
Причиною цих втрат здебільшого є сонячні спалахи, які впливають на об'єкти, що перебувають на орбіті Землі – вони пошкоджують або й узагалі знищують космічні апарати. Конкретна модель супутників невідома. Якщо це нова модель, які SpaceX регулярно запускає останнім часом, то їй доведеться здійснити щонайменше дев'ять запусків Falcon 9, щоб компенсувати втрати.
Нагадаємо, У головному офісі "Укренерго" проводять обшуки
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

У суботу, 10 травня, компанія SpaceX під керівництвом Ілона Маска здійснила два успішні запуски ракет Falcon 9

Це також став 115-й старт ракети Falcon 9 цього року

Раніше SpaceX втратив 40 супутників Starlink через магнітні бурі.
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next