Прикордонники знищили російський «Град» та техніку окупантів поблизу Костянтинівки

Прикордонники знищили російський «Град» та техніку окупантів поблизу Костянтинівки
Бійці прикордонного підрозділу «Фенікс» успішно уразили російську реактивну систему залпового вогню «Град» на околицях Костянтинівки

Скриншот з відео

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

У відомстві зазначили, що ворожа установка не встигла дістатися позиції для ведення вогню та не змогла завдати шкоди мирному населенню й Силам оборони. Окрім того, прикордонники знищили замаскований танк противника.

Також активні бойові дії тривали на Торецькому напрямку. Там українські захисники уразили кілька одиниць російської техніки, зокрема автомобілі, вантажівки та квадроцикли окупантів.

До слова, у ніч на 10 січня безпілотники атакували кілька регіонів росії. У Волгоградській області внаслідок інциденту сталася пожежа на нафтобазі

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
РФ вдарила дроном по цивільній у Костянтинівці РФ вдарила дроном по цивільній у Костянтинівці
Постраждалу з переломом евакуювали до лікарні
росіяни просочуються в Костянтинівку – DeepState росіяни просочуються в Костянтинівку – DeepState
Найбільша активність на південно-східних околицях
Прикордонники показали знищення зенітки та укриттів РФ на півдні Прикордонники показали знищення зенітки та укриттів РФ на півдні
На південному напрямку оператори безпілотників Державної прикордонної служби України (ДПСУ) завдали влучних ударів по позиціях окупантів. У результаті атаки було знищено ворожі укриття та зенітну установку
Loading...
Load next