Більше третини ворожих штурмів — на Покровському напрямку, — Генштаб

Більше третини ворожих штурмів — на Покровському напрямку, — Генштаб
Станом на 16:00 23 січня на фронті відбулося 59 бойових зіткнень, найбільше атак росіяни здійснили на Покровському напрямку — 22 штурми

Фото: depositphotos

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в Telegram.

Протягом дня російська артилерія обстріляла населені пункти Біла Береза, Кучерівка та Рижівка на Сумщині. На Північно-Слобожанському і Курському напрямках РФ завдала одного авіаудару, скинувши дві керовані бомби, та здійснила 27 обстрілів позицій українських оборонців та населених пунктів.

На інших напрямках бойові дії тривали різною інтенсивністю:
 • Південно-Слобожанський — 5 боєзіткнень у районах Приліпка, Вовчанські Хутори, Нестерне та Соніно.
 • Лиманський — 6 атак у районах Новоселівка, Ямпіль, Лиман, Ставки, Діброва.
 • Костянтинівський — українські військові відбили 22 штурми у Костянтинівці, Клебан-Бику, Плещіївці, Софіївці та у напрямку Іллінівки і Степанівки.
 • Покровський — 22 атаки у Родинському, Сухецькому, Покровську, Котлиному, Удачному, Молодецькому, Філії та у напрямку Шевченко і Новопавлівки, де бої тривають.
 • Гуляйпільський — 11 атак у Солодкому, Гуляйполі та у напрямку Святопетрівки, Зеленого, Варварівки; авіаудари РФ по Воздвижівці, Долинці та Залізничному.
 • Олександрівський — відбито 3 штурми в Олександрограді, Злагоді та напрямку Добропілля.
 • Оріхівський — оборонці відбивають атаку у бік Павлівки; РФ завдала авіаудару по Верхній Терсі.

На Куп’янському та Слов’янському/Краматорському напрямках наступальних дій ворога не було, а на Придніпровському напрямку бойових дій не зафіксовано.

До слова, загальні втрати рф перевищили 1,23 млн осіб.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

 

Читайте також
За добу Росія втратила ще 1020 військових у війні проти України – Генштаб За добу Росія втратила ще 1020 військових у війні проти України – Генштаб
Сили оборони за 24 січня знищили понад тисячу окупантів, загальні втрати РФ перевищили 1,23 млн осіб
Росія за добу втратила понад 800 військових Росія за добу втратила понад 800 військових
Повідомив Генштаб ЗСУ
У ВМС заявили, що Кінбурнська коса залишається зоною активних бойових дій
Українські військові продовжують послідовно знищувати російську логістику, однак Кінбурнська коса й надалі має стратегічне значення для окупаційних сил
Loading...
Load next