У соцмережах з'явились фото підбитого у Севастополі корабля рф

У соцмережах з'явились фото підбитого у Севастополі корабля рф
Також повідомляється про відсутність частини обладнання на кормі, а носова частина прикрита маскувальною сіткою

Фото: Telegram/Кримський вітер

У тимчасово окупованому Севастополі зафіксували пошкодження російського середнього розвідувального корабля Іван Хурс після обстрілів.

Про це у середу 25 лютого повідомляє Telegram-канал Кримський вітер.

Розвідники зробили фото середнього розвідувального корабля Іван Хурс проекту 18280 у Севастополі біля причалу в бухті Голландія, - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що внаслідок обстрілу судно отримало пошкодження у верхній частині. Зокрема, зруйновані капітанська рубка, димова труба та щогла з антенним обладнанням.

На щоглі помітні будівельні конструкції, що можуть вказувати на проведення відновлювальних робіт. Крім того, зазначається про відсутність частини обладнання на кормі, а носову частину накрито маскувальною сіткою.

До слова, ПАР подякувала путіну за звільнення своїх громадян, завербованих на війну.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

 

Читайте також
ГУР підтвердило ліквідацію Ан-26 у Криму ГУР підтвердило ліквідацію Ан-26 у Криму
Український дрон знищив російський літак, унаслідок чого постраждали кілька росіян
Росіяни повідомляють про масову атаку безпілотників у Криму та кількох регіонах РФ Росіяни повідомляють про масову атаку безпілотників у Криму та кількох регіонах РФ
У ніч на 2 травня в тимчасово окупованому Криму та низці регіонів Росії пролунали вибухи
Ніч вибухів у Криму: мешканці повідомляють про атаку дронів Ніч вибухів у Криму: мешканці повідомляють про атаку дронів
У ніч проти 13 червня в різних районах тимчасово окупованого Криму пролунали вибухи, а місцеві жителі повідомляли про активність безпілотників
Loading...
Load next