Удар рф по залізниці на Одещині: є поранені

Фото: Telegram/Олексій Кулеба
російські військові атакували ракетами залізничну інфраструктуру на Одещині. Унаслідок удару постраждали троє людей.
Про це повідомив віцепремʼєр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
За його словами, ракета влучила по території залізничної станції. У результаті пошкоджено адміністративну будівлю. Поранення отримали працівник залізниці та двоє дітей. Наразі всім постраждалим надають необхідну медичну допомогу.
На місці працюють екстрені служби, триває ліквідація наслідків атаки.
За даними уряду, від початку березня російські війська посилили удари по об’єктах залізничної інфраструктури.
Вже зафіксовано 18 атак, у середньому близько шести на добу. Для ударів ворог використовує безпілотники та FPV-дрони. За перші дні березня внаслідок атак пошкоджено 41 об’єкт залізниці.
До слова, на Херсонщині російський дрон убив велосипедистку.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





