Нові санкції проти РФ та її партнерів – Зеленський

Фото: Telegram/Zelenskiy / Official
Україна готує щонайменше один санкційний пакет проти осіб, які працюють із російською воєнною промисловістю, зокрема не лише громадян РФ, а й представників інших країн.
Про це Володимир Зеленський повідомив у своєму Telegram-каналі.
За словами президента, санкції стосуватимуться, зокрема, осіб з Китаю, які залучені до співпраці з російським військово-промисловим комплексом. Окрім цього, Україна планує обмеження проти тих, хто виправдовує російську агресію та просуває вплив РФ через масову культуру, а також проти спортсменів, які використовують свою публічність для глорифікації війни.
Глава держави також повідомив, що Україна працює з європейськими структурами над деталями 20-го пакета санкцій ЄС. За його словами, ключове завдання — посилити тиск на енергетичні активи правителя РФ та пов’язаних із ним олігархів.
Крім того, Зеленський анонсував підготовку нового санкційного пакета Канади та подякував їм за співпрацю. Він наголосив, що Україна продовжить процес синхронізації санкцій, а відповідні рішення РНБО та президентські укази будуть оприлюднені найближчим часом.
До слова, рада ЄС пролонгувала економічні санкції проти Росії. Обмеження стосуються фінансів, енергетики, торгівлі та технологій.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





