США заявили про удар по двох танкерах під іранським прапором біля Ормузької протоки

США заявили про удар по двох танкерах під іранським прапором біля Ормузької протоки
Сполучені Штати повідомили про ураження двох нафтових танкерів під іранським прапором поблизу Ормузької протоки, які, за версією Вашингтона, порушували морські обмеження

Фото: depositphotos

Про це повідомляє Financial Times.

За даними Центрального командування США (CENTCOM), удари були завдані по двох порожніх нафтових танкерах, які прямували в бік іранського порту в затоці Оман. Американська сторона заявляє, що судна намагалися обійти встановлені обмеження на морське пересування.

У повідомленні йдеться, що винищувач F/A-18 Super Hornet з авіаносця USS George H.W. Bush застосував високоточні боєприпаси, уразивши частини суден, зокрема димові труби, що вивело їх з ладу та зупинило рух.

У CENTCOM також стверджують, що після інциденту судна більше не можуть прямувати до іранських портів.

Раніше Reuters повідомляло, що США вже вивели з ладу ще один танкер у цьому регіоні, а тепер американське командування заявляє про ураження загалом трьох суден.

Подія відбувається на тлі напруженої ситуації в районі Ормузької протоки — одного з ключових маршрутів світової торгівлі нафтою.

До слова, Білий дім може запровадити перевірку нових ШІ-моделей перед запуском.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
США та Іран досягли мирної угоди та оголосили про подальше відкриття Ормузької протоки США та Іран досягли мирної угоди та оголосили про подальше відкриття Ормузької протоки
Обидві сторони заявили про негайне та остаточне припинення військових операцій на всіх фронтах
Трамп: Я думаю, що війна в Ірані майже повністю завершена Трамп: Я думаю, що війна в Ірані майже повністю завершена
Спочатку Трамп оцінював, що війна триватиме близько місяця
Іран таємно відновлює ядерні об’єкти після ударів США та Ізраїлю Іран таємно відновлює ядерні об’єкти після ударів США та Ізраїлю
Супутникові знімки показують, що Іран почав відновлювальні роботи на пошкоджених ядерних об’єктах у Натанзі та Ісфагані після червневої серії ударів США та Ізраїлю
Loading...
Load next