США розширили санкції проти Ірану та його криптовалютного сектору

США розширили санкції проти Ірану та його криптовалютного сектору
Під обмеження потрапили чотири громадяни Ірану та найбільші іранські криптобіржі, а Вашингтон попередив про ризик санкцій для іноземних партнерів цих платформ

Фото: depositphotos

Сполучені Штати запровадили новий пакет санкцій проти Ірану, спрямований на окремих осіб та компанії, пов’язані з ринком цифрових активів.

Про це повідомили Reuters і Мінфін США.

Згідно з рішенням американської влади, під санкції потрапили четверо громадян Ірану, а також чотири місцеві криптовалютні біржі: Nobitex, Bitpin, Ramzinex та Wallex.

У Міністерстві фінансів США наголосили, що санкції можуть поширюватися і на іноземні фінансові установи або фізичних осіб, якщо вони здійснюватимуть певні операції з підсанкційними компаніями. Таким чином Вашингтон прагне обмежити міжнародні фінансові зв’язки іранського сектору цифрових активів.

До слова, у Нью-Йорку розслідують загадкові вилазки людей із каналізаційних люків посеред ночі.

Юрій Маркевич – pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп заявив, що Іран погодився з більшістю умов мирного плану США Трамп заявив, що Іран погодився з більшістю умов мирного плану США
За словами президента, Тегеран також передає нафту як сигнал готовності до домовленостей
Трамп заявив, що готовий убити і нового лідера Ірану, якщо він не піде на поступки США Трамп заявив, що готовий убити і нового лідера Ірану, якщо він не піде на поступки США
В адміністрації Трампа вважають, що Хаменеї-молодший продовжить "жорстку лінію" батька і не очікують, що той спробує шукати компромісів
США запровадили нові санкції проти керівництва Куби та родини Кастро США запровадили нові санкції проти керівництва Куби та родини Кастро
Під американські обмеження потрапили президент Куби Мігель Діас-Канель, члени його родини, родичі Рауля Кастро та низка державних установ
Loading...
Load next