США розширили санкції проти Ірану та його криптовалютного сектору

Фото: depositphotos
Сполучені Штати запровадили новий пакет санкцій проти Ірану, спрямований на окремих осіб та компанії, пов’язані з ринком цифрових активів.
Про це повідомили Reuters і Мінфін США.
Згідно з рішенням американської влади, під санкції потрапили четверо громадян Ірану, а також чотири місцеві криптовалютні біржі: Nobitex, Bitpin, Ramzinex та Wallex.
У Міністерстві фінансів США наголосили, що санкції можуть поширюватися і на іноземні фінансові установи або фізичних осіб, якщо вони здійснюватимуть певні операції з підсанкційними компаніями. Таким чином Вашингтон прагне обмежити міжнародні фінансові зв’язки іранського сектору цифрових активів.
До слова, у Нью-Йорку розслідують загадкові вилазки людей із каналізаційних люків посеред ночі.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com





