У Литві чоловік протаранив закритий пункт пропуску й пішки перетнув кордон із росією

На литовсько-російському кордоні 40-річний громадянин Литви намагався потрапити до росії через закритий пункт пропуску «Ніда». Після перетину кордону він повернувся назад, де його затримали прикордонники
У Литві чоловік протаранив закритий пункт пропуску й пішки перетнув кордон із росією

Фото: depositphotos

У Литві правоохоронці затримали чоловіка, який на автомобілі прорвався через закритий пункт пропуску «Ніда», а потім пішки двічі перетнув державний кордон із росією.

Про це повідомляє LRT.

Інцидент стався 22 липня, однак про нього стало відомо лише зараз. За словами представниці Служби охорони державного кордону Литви Ліни Лаурінайтіте, близько 10:50 прикордонники через камери спостереження зафіксували, як водій Audi A5 Sportback відсунув захисну огорожу, повернувся до автомобіля, протаранив шлагбауми та об’їхав інженерні загородження, відомі як «зуби дракона».

Після цього чоловік залишив автомобіль і пішки перетнув державний кордон. Дійшовши до російського захисного огородження, він ненадовго зупинився, а потім повернувся на територію Литви. Близько 10:55 він сів у машину та залишив пункт пропуску, однак невдовзі був затриманий прикордонниками.

Правоохоронці встановили, що порушником є 40-річний житель Вільнюського району. Медичне обстеження підтвердило, що він був тверезим і не перебував під впливом наркотичних чи психотропних речовин.

Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання в Клайпеді, а наступного дня після допиту відпустили під підписку про невиїзд.

За фактом незаконного перетину державного кордону розпочато досудове розслідування. За литовським законодавством чоловікові загрожує штраф, арешт або позбавлення волі на строк до двох років.

До слова, Угорщина запровадила заходи економії електроенергії через спеку та падіння виробництва АЕС.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
У Петербурзі відключили мобільний інтернет: влада пояснює це безпекою У Петербурзі відключили мобільний інтернет: влада пояснює це безпекою
Влада російського Санкт-Петербурга заявила про запровадження обмежень на мобільний інтернет у місті, пояснивши це міркуваннями безпеки
На узбережжі Англії з’явилися сотні синіх “вітрових матросів”: чому їх не можна торкатися На узбережжі Англії з’явилися сотні синіх “вітрових матросів”: чому їх не можна торкатися
На пляжі північно-західної Англії хвилі винесли сотні незвичайних синіх морських істот. Попри їхню ефектну зовнішність, фахівці радять не наближатися до них через болісні жалкі клітини
У Молдові біля кордону з Україною виявили російський дрон У Молдові біля кордону з Україною виявили російський дрон
За 50 км від кордону з Україною в Молдові знайшли безпілотний літальний апарат типу «Гербера», повідомляють експерти техніко-вибухового відділу поліції
Loading...
Load next