Пішли в ліс та загубились: на Прикарпатті знайшли тіла двох грибників (відео)

Пішли в ліс та загубились: на Прикарпатті знайшли тіла двох грибників (відео)
Прикарпатські надзвичайники повідомили про знайдені тіла двох чоловіків, які загубилися в лісі. Один зник 18 вересня, інший ще 31 липня.

На Франківщині знайшли тіла двох чоловіків, які пішли в ліс по гриби та загубились. Померлі заблукали у різний час і у різних лісових масивах. Одного шукали кілька днів, іншого - майже два місяці. Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій області на сторінці у Facebook.

Відомо, що 18 вересня до поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що в лісі між селами Цінева та Рівня загубився її батько, який пішов по гриби і не повернувся. Згодом, тіло прикарпатця надзвичайники знайшли 22 вересня об 11:10 між селами Рошняте та Вільхівка Калуського району. До пошуку грибника залучили 16 рятувальників, трьох собак і техніку, повідомили в держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Близько 11:10 22 вересня рятувальниками ПРВ Вигода спільно з працівниками Національної гвардії в лісовому масиві між с. Рошняте та с. Вільхівка Калуського району було знайдено тіло чоловіка, щодо якого здійснювалися пошукові заходи, - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, тіло іншого грибника знайшов місцевий мешканець в урочищі Долини поблизу села Пациків. Чоловік пішов з дому по гриби ще 31 липня, однак так і не повернувся додому. За інформацією ДСНС, чоловіка шукали п'ятеро гірських рятувальників, четверо поліцейських і місцеві жителі.

Надзвичайники не уточнили, від чого саме померли чоловіки.

Нагадаємо, медики наголошують, що отруєння блідою поганкою є найважчим. І навіть якщо його маленька частинка потрапляє у страву, отруїтись можуть усі хто її куштував. Найбільша небезпека в тому, що цей гриб і справді дуже схожий на багато інших їстівних. Окрім цього, медики закликають не вживати грибів, яких ви не знаєте, або в яких сумніваєтесь. Адже один такий пікнік може коштувати життя. Додамо, що цьогоріч у Львівській області вже зафіксували летальний випадок через отруєння грибом. 

 

Читайте також
На Прикарпатті на житловий будинок впав легкомоторний літак: загинуло четверо осіб (відео) На Прикарпатті на житловий будинок впав легкомоторний літак: загинуло четверо осіб (відео)
Повітряне судно зачепило приватний житловий будинок, після чого дах особняка спалахнув потужним вогнем.
На Прикарпатті підібраний на дорозі попутник жорстоко вбив водія (фото) На Прикарпатті підібраний на дорозі попутник жорстоко вбив водія (фото)
В Івано-Франківській області від множинних ножових поранень помер 36-річний чоловік, який рухаючись у напрямку районного центру Тлумач напередодні підібрав на дорозі попутника - 53-річного чоловіка.
На Прикарпатті під колесами сміттєвоза загинув 46-річний чоловік (фото 18+) На Прикарпатті під колесами сміттєвоза загинув 46-річний чоловік (фото 18+)
Водій сміттєвоза не переконався у безпечності руху та вчинив наїзд на іншого працівника - 46-річного коломиянина.
Loading...
Load next