У Запоріжжі під завалами ще є люди: Зеленський прокоментував ситуацію

У Запоріжжі під завалами ще є люди: Зеленський прокоментував ситуацію
Під завалами будівлі перебувають щонайменше вісім людей

У Запоріжжі після російського ракетного удару під завалами ще є люди. Надзвичайники продовжують пошуково-рятувальну операцію.

Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Іван Федоров та президент Володимир Зеленський.

У місті зруйновано офісну будівлю, пошкоджено медичний центр і житлові споруди. Під руїнами будівлі, знищеної внаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя, опинилися щонайменше вісім людей.

Триває пошуково-рятувальна операція, на місці працюють три медичні бригади.

«Кожен такий удар доводить, що необхідно збільшувати можливості нашої ППО. Світ має достатньо систем, щоб зробити це. Ми передали всі запити щодо ППО партнерам. […] Питання тільки в політичних рішеннях»,— заявив Зеленський.

Він додав, що це рішення американської адміністрації, лідерів у Європі та інших партнерів у світі. 

Нагадаємо, Шахраї обманули тернополянку, яка купувала авто для ЗСУ, на 258 тис. грн

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
Авіаудар по «Епіцентру» в Харкові: заочно підозрюють п’ять російських генералів Авіаудар по «Епіцентру» в Харкові: заочно підозрюють п’ять російських генералів
Офіс генерального прокурора заочно повідомив про підозру п’ятьом російським військовим, зокрема чотирьом генералам та одному полковнику
Loading...
Load next