«Путін, щоб здох» - Андрій Данилко готує нову пісню (відео)
Данилко висловив готовність застрелити Путіна. Артист переконаний, що говорити з президентом країни-агресора марно.

Український артист Андрій Данилко розповів, що вже має ідею нової пісні, адже нещодавно йому "прийшли" рядки.
У інтерв'ю Гордону він поділився вже написаним рядочком та різко висловився про можливу зустріч з Путіним.
Приспів такий:" Путін, щоб ти здох, Путін, щоб ти здох. Але причина одна, його не хоче навіть сатана, - процитував Данилко.
Нагадаємо, що "Зайди в бункер і застрелись на*уй": емоційна промова Данилка (відео).
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Зараз Лев Улесов захищає Україну від російських окупантів.

Гордон негативно висловився про знаменитостей, які замовчують про війну в Україні.
Рекомендовані

Nissan готує до дебюту новий сімейний кросовер NX7 — модель, яка може стати одним із найцікавіших гравців у сегменті доступних плагін-гібридів.

Дієтологи радять у серпні робити ставку на сезонні фрукти й овочі — саме вони містять максимум вітамінів і антиоксидантів, необхідних для серця, шкіри та імунітету.

Стильний сад — це не завжди про кількість квітів чи складні клумби. Іноді достатньо правильно підібрати кілька акцентних рослин, щоб подвір’я виглядало гармонійно й сучасно.
Loading...
Load next 