У Львові двоє осіб постраждали внаслідок наїзду легковика

Подія трапилася неподалік пішохідного переходу по вулиці Варшавській. Травмовані віком 51 та 63 роки були оперативно доставлені до лікарні.
У Львові двоє осіб постраждали внаслідок наїзду легковика. Подія трапилася неподалік пішохідного переходу по вулиці Варшавській. Травмовані віком 51 та 63 роки були оперативно доставлені до лікарні. Зараз правоохоронці встановлюють усі обставини події. В межах кримінального провадження винуватцю цієї ДТП загрожує до 3-х років обмеження волі.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Перебігаючи дорогу у невстановленому для переходу місці, порушники наражають на небезпеку не лише себе, а й водіїв, адже можуть спричинити серйозну ДТП.

Водій збив пішохода на нерегулюваному пішохідному переході, а потім за інерцією, вдарив ще три припаркованих автомобілі.

Львівські поліцейські розшукали водія, який керуючи автомобілем "Лада" учора, 17 травня скоїв наїзд на пішохода неподалік села Стені Яворівського району. Порушник втік із місця аварії, постраждалого внаслідок ДТП довелось госпіталізувати до лікарні із важкими травмами.
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.
Loading...
Load next