У Львові відремонтували укриття: сховаються понад 100 осіб

Ну вул. О.Теліги відремонтували укриття, де зможуть сховатися понад 100 осіб під час повітряної тривоги
Ну вулиці Олени Теліги відремонтували укриття, де зможуть сховатися понад 100 осіб під час повітряної тривоги. Тут оновили приміщення, освітлення, каналізацію тощо. Також передбачений запас питної води.
Також встановили електричні панелі, що дають додаткове тепло в укритті. А при екстренному ввімкнені струму тут зберігатиметься світло ще 3-4 години. Додатково підключили систему оповіщення та датчики диму.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Поки мерія ремонтує старі укриття, мешканці скаржаться на підприємця, який знищує інше бомбосховище

Лише впродовж минулої доби на «Гарячу лінію» Львова надійшло 65 звернень щодо доступності та стану сховищ

Інтерактивну карту укриттів для мешканців Львівської громади оновили та збільшили кількість адрес з однієї тисячі до шести тисяч.
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next