Сміттєпереробному заводу бути: будівництво відновилося повним ходом

Сміттєпереробному заводу бути: будівництво відновилося повним ходом
У мерії розповіли, яким буде майбутній сміттєпереробний завод, і що ще залишилося зробити

Львівському сміттєпереробному заводу бути: після двох років заморожування проекту, будівництво відновилося повним ходом. І в мерії запевняють, що новий комплекс буде крутим, потужним, і основне – екологічним.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Вже на 70% завершене будівництво сміттєпереробного заводу Вже на 70% завершене будівництво сміттєпереробного заводу
Роботи з будівництва сміттєпереробного заводу у Львові завершені вже на 70%
У Львові розпочали зведення нової школи з дитячим садочком У Львові розпочали зведення нової школи з дитячим садочком
На вул. Рудненській розпочали зведення нової школи з дитячим садочком
Loading...
Load next