Арестович написав заяву про відставку

Арестович написав заяву про відставку

Радник Офісу Президента Олексій Арестович повідомив, що написав заяву про відставку з посади, після скандалу з коментарями щодо атаки рф на Дніпро. Написав Арестович у Facebook

Написав заяву, що йду з посади. Хочу показати приклад цивілізованої поведінки: принципова помилка, отже, у відставку, - йдеться у повідомленні.

 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Ілон Маск піде з посади в DOGE найближчим часом Ілон Маск піде з посади в DOGE найближчим часом
Трамп задоволений роботою Маска, проте вони вилішили, що краще Ілону повернутися до свого бізнесу
Loading...
Load next