Росія заявила про готовність не обстрілювати Україну у день виборів

Росія заявила про готовність не обстрілювати Україну у день виборів
Росія готова забезпечити «відсутність обстрілів» у день голосування в Україні, якщо Київ ухвалить рішення про проведення виборів

Фото: depositphotos

Про це заявив заступник глави Міністерство закордонних справ Російської Федерації Михайло Галузін в інтерв’ю ТАСС.

За його словами, Москва нібито може гарантувати безпеку на час голосування. Крім того, Галузін заявив, що РФ готова обговорювати зі США та іншими державами ідею тимчасового зовнішнього управління Україною під егідою ООН.

Раніше президент Володимир Зеленський наголосив, що Україна готова до виборів лише за умови повного припинення вогню та наявності гарантій безпеки.

«Дайте нам два місяці припинення вогню — ми підемо на вибори. Дайте нам припинення вогню, інфраструктуру безпеки. Можливо, не два місяці, але нам потрібно багато днів, щоб підготуватися», — заявив глава держави.

Водночас Зеленський спростував інформацію про нібито намір оголосити вибори 24 лютого та підкреслив, що питання виборів порушують міжнародні партнери, а не українська сторона.

За його словами, ключовою умовою залишається реальне та стале припинення бойових дій.

До слова, президент заявив про 24 балістичні ракети та понад 200 дронів, закликавши партнерів прискорити рішення щодо посилення української протиповітряної оборони.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
Путін “блефує” ядерними погрозами та демонструє слабкість — американський чиновник Путін “блефує” ядерними погрозами та демонструє слабкість — американський чиновник
У США заявили, що риторика Кремля про ядерну зброю свідчить не про силу, а про невпевненість Росії та зміну глобального ядерного балансу
Путін збільшує кількість військ, а не шукає миру — Зеленський Путін збільшує кількість військ, а не шукає миру — Зеленський
Володимир Зеленський заявив, що Росія, замість того щоб вести перемовини, збільшує свою армію на 100 тисяч солдатів
Loading...
Load next