У Карпатах розпочався сезон сходження лавин

У Карпатах розпочався сезон сходження лавин

В українських Карпатах розпочався сезон сходження лавин. Повідомили у відділі гідрологічних прогнозів Українського гідрометцентру.

23 вересня лавинний сезон на високогiр'ї Iвано-Франкiвської областi оголошується вiдкритим, - повідомили у відділі.

При цьому фахівці випустили попередження, що 23-25 вересня на високогiр'ї Івано-Франківської, східної частини Закарпатської областей очікується помірна сніголавинна небезпека (2 рівень).

Тим часом, за даними Чорногірського пошуково-рятувального поста, на горі Піп Іван - одній з найвищих вершин українських Карпат, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей - посилився мороз до -5°С.

Нагадаємо, що перед вихідними майже всю Україну накриють дощі: сухо буде лише в кількох областях.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Температура сягає -4 °C: у Карпатах на горі Піп Іван випав сніг (фото) Температура сягає -4 °C: у Карпатах на горі Піп Іван випав сніг (фото)
На горі Піп Іван Чорногірський випав сніг. Температура повітря опустила до -4°С й досі тримається мороз.
У Карпатах очікується висока загроза сходження лавин – ДСНС У Карпатах очікується висока загроза сходження лавин – ДСНС
Високогір’я для туристів взимку лавиннонебезпечні, попереджають синоптики.
У Карпатах температура опустилася до -9°C (фото) У Карпатах температура опустилася до -9°C (фото)
Вранці 9 жовтня на горі Піп Іван Чорногірський температура повітря опустилася до -9 градусів Цельсія.
Loading...
Load next