На Вінниччині зіштовхнулися поїзд "Інтерсіті+" та тепловоз

На Вінниччині зіштовхнулися поїзд "Інтерсіті+" та тепловоз
УЗ запевняє, що інцидент буде детально розслідувано, на місце події виїхала команда "для допомоги та з'ясування обставин"

Фото: Укрзалізниця

У Вінницькій області на станції Браїлів сталося бічне зіткнення тепловоза приватного кар'єру з пасажирським поїздом "Інтерсіті+" сполученням Київ — Перемишль.

Про це повідомляє "Укрзалізниця".

Усі 576 пасажирів і працівники залізниці залишилися неушкодженими. Наразі їх розмістили на станції, куди вже прямує резервний поїзд.

В «Укрзалізниці» зазначили, що збирають дані про подальші пересадки пасажирів і координують дії з прикордонниками, аби пришвидшити проходження митного та прикордонного контролю і звести затримки до мінімуму.

Також домовляємося з операторами інших залізниць, щоб максимально зберегти пересадки", – йдеться у повідомленні.

Крім того в УЗ кажуть, що інцидент буде детально розслідувано, на місце події виїхала команда "для допомоги та з'ясування обставин".

До слова, у Хотинській фортеці обвалилася частина стіни.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

Читайте також
У Гамбурзі внаслідок зіткнення порома з баржею постраждали 11 осіб У Гамбурзі внаслідок зіткнення порома з баржею постраждали 11 осіб
Один з постраждалих зазнав серйозних травм і був госпіталізований
На Вінниччині через російську атаку знеструмлено залізницю: частина поїздів затримується На Вінниччині через російську атаку знеструмлено залізницю: частина поїздів затримується
Частина маршрутів прямує в об’їзд, інші продовжують рух під резервними тепловозами
На Буковині утворилось провалля під залізничною колією: поїзд Чернівці — Київ змінює маршрут (фото) На Буковині утворилось провалля під залізничною колією: поїзд Чернівці — Київ змінює маршрут (фото)
Це складне просідання ґрунту, внаслідок якого утворилася яма глибиною у 6 метрів. Яма за розмірами дуже велика — потрібно декілька машин гравію, щоб її засипати.
Loading...
Load next