У Черкасах чоловік відкрив стрілянину через дітей, які зривали бузок

У Черкасах чоловік відкрив стрілянину через дітей, які зривали бузок
Поліція встановила особу 57-річного місцевого жителя та склала адмінпротокол

Фото: Pexels

Правоохоронці встановили та розшукали чоловіка, який у Черкасах відкрив стрілянину після конфлікту через те, що діти зривали бузок біля приватного будинку.

Про це повідомляє поліція Черкащини.

За даними слідства, інцидент стався 9 травня та був виявлений правоохоронцями під час моніторингу соцмереж.

Поліцейські за допомогою кримінального аналізу ідентифікували чоловіка. Ним виявився 57-річний місцевий мешканець Черкасів.

За попередньою інформацією, конфлікт виник через те, що діти зривали бузок біля приватного домоволодіння. Чоловік намагався наздогнати неповнолітніх, а після цього виніс із будинку пістолет і здійснив постріли. Постраждалих унаслідок інциденту немає.

Згодом правоохоронці вилучили зброю та склали на чоловіка адміністративний протокол за статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Матеріали передано до суду.

До слова, у киянки на кордоні вилучили листівки 1930-х років із зображенням Гітлера.

Юрій Маркевич – pravdatutnews.com

Читайте також
У Києві двом учасникам стрілянини на Подолі повідомили про підозру в хуліганстві У Києві двом учасникам стрілянини на Подолі повідомили про підозру в хуліганстві
Під час конфлікту в житловому комплексі чоловік відкрив вогонь, інший — пошкодив його авто
На Київщині затримали чоловіка, який відкрив стрілянину на вулиці На Київщині затримали чоловіка, який відкрив стрілянину на вулиці
Сигнал про постріли на одній із вулиць Бучі надійшов від очевидців
89-річного чоловіка затримали після стрілянини в Атенах 89-річного чоловіка затримали після стрілянини в Атенах
У Греції розслідують два збройні напади в столиці, внаслідок яких постраждали п’ятеро людей
Loading...
Load next