В Bolt відреагували на смертельну ДТП в Києві: що змінили в сервісі таксі

В Bolt відреагували на смертельну ДТП в Києві: що змінили в сервісі таксі
Bolt повідомили, що назавжди блокують доступ до платформи водіям, на яких надходить щонайменше дві скарги щодо перевищення швидкості або небезпечного стилю водіння

Фото: pexels

Водій Mercedes-Benz, який заїхав у підземний перехід на Караваєвих дачах у Києві, на момент аварії був активним водієм сервісу Bolt і виконував поїздку з пасажиркою.

Про це повідомив генеральний менеджер Bolt в Україні Сергій Павлик. Після того, як у компанії дізналися про обставини інциденту, акаунт водія остаточно заблокували.

Ми приголомшені цією жахливою трагедією так само, як і суспільство. Висловлюємо щирі співчуття родинам та близьким загиблих і бажаємо якнайшвидшого одужання всім постраждалим, — зазначив Павлик.

У Bolt також зазначили, що підтримують зв’язок із пасажиркою та допомагають їй отримати необхідну допомогу, а також співпрацюють із правоохоронцями в межах розслідування.

Крім того, після інциденту сервіс переглянув свої внутрішні процедури реагування на повідомлення про небезпечну поведінку водіїв.

Зокрема, у Bolt повідомили, що назавжди блокують доступ до платформи водіям, на яких надходить щонайменше дві скарги щодо перевищення швидкості або небезпечного стилю водіння.

У компанії також закликали пасажирів повідомляти через застосунок чи службу підтримки про випадки порушення правил дорожнього руху, перевищення швидкості або іншу небезпечну поведінку водіїв під час поїздок.

До слова, розповіли, яке покарання пропонують для водія, що збив насмерть 4 людей у Києві.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

Читайте також
Яке покарання пропонують для водія, що збив насмерть 4 людей у Києві Яке покарання пропонують для водія, що збив насмерть 4 людей у Києві
Унаслідок ДТП загинули двоє поліцейських — 24-річний Дмитро Бондарчук і 21-річний Денис Будченко, а також жінка та 12-річний хлопець. Ще троє осіб дістали травми
Електромобіль у Києві в'їхав у підземний перехід: водій отримав травми Електромобіль у Києві в'їхав у підземний перехід: водій отримав травми
Поліція з'ясовує обставини аварії
У Києві затримали водія таксі, який вдарив співачку Тоню Матвієнко У Києві затримали водія таксі, який вдарив співачку Тоню Матвієнко
У столиці правоохоронці затримали 63-річного водія таксі, якого підозрюють у побитті української співачки Тоні Матвієнко під час поїздки. Про це повідомили в поліції Києва
Loading...
Load next