росія втратила ще 1370 військових за добу – Генштаб

росія втратила ще 1370 військових за добу – Генштаб
За минулу добу українські військові знешкодили 71 артилерійську систему та 1996 БпЛА.

Фото: pexels

Станом на 18 червня росія також втратила 12 038 танків, з них п’ять – за минулу добу. Кількість знищених бойових броньованих машин сягнула 24 779, за добу додалося ще чотири одиниці.

Про це повідомляє Генштаб.

Втрати рф в артилерійських системах становлять 44 240 одиниць. За минулу добу українські військові знешкодили ще 71 артсистему.

Також росіяни втратили 1877 реактивних систем залпового вогню, зокрема три за добу, та 1431 засіб ППО, з яких чотири – за останню добу.

Кількість знищених літаків рф становить 436, гелікоптерів – 353. Ці показники за добу не змінилися.

Крім того, втрати росії у наземних робототехнічних комплексах зросли до 1684 одиниць. За минулу добу було знешкоджено ще сім таких комплексів.

БпЛА оперативно-тактичного рівня росія втратила вже 357 589. За добу українські військові знешкодили 1996 безпілотників.

Втрати рф у крилатих ракетах залишаються на рівні 4783 одиниць. Також знищено 33 кораблі та катери, а також два підводні човни.

Автомобільної техніки та автоцистерн росія втратила 108 425 одиниць, з них 431 – за минулу добу. Спеціальної техніки знищено 4306 одиниць, зокрема три за добу.

До слова, FPV-дрон росіян атакував Комишуваху: поранений 64-річний чоловік.             

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Втрати рф зростають: ЗСУ за добу знешкодили 1000 окупантів Втрати рф зростають: ЗСУ за добу знешкодили 1000 окупантів
Загальні втрати рф перевищили 1,29 млн військових
ЗСУ знищили ще 720 окупантів за добу: Генштаб ЗСУ знищили ще 720 окупантів за добу: Генштаб
Загальні бойові втрати противника від початку повномасштабного вторгнення перевищили 1,24 мільйона осіб.
Сили оборони за добу ліквідували понад тисячу окупантів: оновлені дані Генштабу Сили оборони за добу ліквідували понад тисячу окупантів: оновлені дані Генштабу
Протягом минулої доби українські захисники знищили ще 1 090 російських військових, збільшивши загальні втрати армії РФ від початку повномасштабного вторгнення
Loading...
Load next