Португалія перехопила підводний човен з рекордною партією кокаїну

Португалія перехопила підводний човен з рекордною партією кокаїну
Судно затримали у відкритому морі за 426 км від Азорських островів; човен затонув через конструктивні проблеми

Фото: depositphotos

Військово-морські сили Португалії перехопили підводний човен, який перевозив рекордну кількість наркотиків — 300 тюків кокаїну. Операція тривала понад 86 годин і задіяла більше 60 військових.

Про це повідомила пресслужба ВМС Португалії.

Захоплення відбулося у відкритому морі, приблизно за 426 км від Азорських островів. Екіпаж судна складався з чотирьох осіб з Латинської Америки.

Через несприятливі погодні умови та слабку конструкцію підводний човен не вдалося відбуксирувати, і він зрештою затонув.

До слова, унаслідок утоплення філіпінського парома загинули щонайменше 15 людей.

Юрій Маркевич - pravdatutnews.com

Читайте також
У Португалії вилучили 3,5 тонни кокаїну, захованого в ящиках з бананами У Португалії вилучили 3,5 тонни кокаїну, захованого в ящиках з бананами
Наркотики мали потрапити до кількох європейських країн
Рекордна знахідка марихуани в Сербії: поліція вилучила 5 тонн Рекордна знахідка марихуани в Сербії: поліція вилучила 5 тонн
Під час рейду у центральній частині країни затримали двох осіб, ще один підозрюваний перебуває на волі; серед вилученого також штурмові гвинтівки та гранатомет
9 тонн кокаїну: як зірвали наркотрафік у Португалії 9 тонн кокаїну: як зірвали наркотрафік у Португалії
Влада називає операцію однією з найскладніших за останні роки
Loading...
Load next